Bize Ulaş 0543 432 21 01

ÖZEL GÜVENLİK DANIŞMANLIK HİZMETİ


 

Özel Güvenlik danışmanlığı hizmetimiz, temel olarak kurumunuzun risk analizlerinin yapılması ve bu analizlerden elde edilen bilgiler doğrultusunda güvenlik planının oluşturulup üst yönetime sunulması ve gerekli görülen fiziki ve elektronik güvenlik tedbirlerinin alınması süreçlerini kapsamaktadır. 
 
Kurumunuz için gerekli gördüğünüz güvenlik hizmetlerini satın almaya karar vermeden önce güvenlik
risklerinin belirlenmesi ve bu risklere göre en uygun fiziki ve elektronik güvenlik tedbirlerinin alınması kurulumunuzun güvenliği ve güvenlik hizmetlerine ayrılan bütçe bakımından büyük önem taşımaktadır. 
 
Risk analizlerinin yapılması süreçleri, 5188 sayılı kanun ve yönetmeliğe uygun olarak, konusunda eğitimli ve deneyim sahibi personelimiz tarafından titizlikle yürütülmektedir.
 
Özel Güvenlik danışmanlığı hizmetleri, kurumunuzun değişen yapısına, çalışma alanınızın farklılık göstermesine, çalışan sayınızın artmasına, risk faktörlerinin artmasına ve dış etkenlere bağlı olarak sürekli yeniden değerlendirilmesi gereken bir hizmettir. Güvenlik
danışmanlarımız ile sürekli olarak yürüteceğiniz bu değerlendirmeler ile güvenlikte sürekliliği sağlayabilirsiniz.
 
Fiziki güvenliğin yanı sıra elektronik güvenlik planlamaları da günümüz koşullarında büyük öneme sahiptir. Bu çerçevede CCTV kapalı devre kamera kayıt sisteminin kurulması, erişim kontrol sisteminin kurulması, acil çıkış kapıları sisteminin kurulması, yol kapan ve bariyer sisteminin kurulması, X-RAY dedektörlerinin temini ve kullanımı, metal kontrol dedektörlerinin temini ve kullanımı ile çevre güvenlik sisteminin planlaması hizmetleri de tarafımızdan gerçekleştirilmektedir.